אבי סעדי ואלון אוהב-ציון עומדים מאחורי חברת שירותי הבר של 20 מגני האירועים המובילים בארץ. את חברת Alcohol Market הקימו לאחר 18 שנות ניסיון בתחום ומתוך רצון לספק פתרון איכותי ומוזל לאירועים פרטיים.

באמצעות קשרי העבודה ההדוקים עם יבואני האלכוהול המובילים ובהיותם לקוח גדול וותיק, Alcohol Market מספקת מחירים אטרקטיביים ותחרותיים לחבילות אלכוהול קטנות וגדולות.


למה כדאי לעצור באלכוהול מרקט בדרך לאירוע שלכם?

אלכוהול מקורי ישר מהיבואן
אתם יכולים להיות רגועים שאתם משלמים עבור אלכוהול איכותי ומקורי ישר מהיבואן (ושההנגאובר יהיה כי שתיתם יותר מידי ולא כי שתיתם וודקה זולה). לתעודות יבואן

חבילות האלכוהול המשתלמות ביותר
המחיר שנציע לכם עבור חבילת אלכוהול פרימיום תחסוך לכם מאות עד אלפי ש"ח לאירוע, בהשוואה למחירים שיגבו עבור אותה חבילה גני האירועים.
לקבלת הצעת מחיר

לא משתמשים, לא משלמים
אם נשארו לכם בקבוקים שלא הפתחו באירוע, אתם יכולים להחזיר אותם ולא תשלמו עליהם (משקאות אנרגיה ובירות ניתן להחזיר רק בארגזים סגורים). עם כל ההוצאות שכרוכות באירוע, תאמינו לנו שכל שקל שאתם יכולים לחסוף הוא שיקול שכדאי לקחת בחשבון.

ניסיון ומקצועיות
אנחנו נייעץ לכם כיצד להרכיב את חבילת האלכוהול המתאימה ביותר עבורכם – הן מבחינת הכמויות והן מבחינת הסוגים השונים. אחרי ניסיון של כמעט שני עשורים בתחום שירותי הבר, אנחנו הכי מדויקים שאפשר. לקבלת ייעוץ חינם

תעודות כשרות
כי מי רוצה להסתבך עם משגיח הכשרות של האולם?  להבדיל מבקבוקי שתיה שרוכשים בדיוטי-פרי, לכל האלכוהול שתרכשו אצלינו יש תעודות כשרות ולכן אתם לא לוקחים סיכון שמשגיחי הכשרות בגני האירועים לא יאשרו לכם את הכנסת הבקבוקים. תעודות כשרות

שירות
אחרי שנסגור את חבילת האלכוהול המתאימה לכם, נתאם פגישה באחד מסניפי הרשת. כשתגיעו, אנחנו נדאג להעמיס את ארגזי האלכוהול לרכבכם. במידה ותרצו, נוכל לספק את האלכוהול ישר אל מקום האירוע בתוספת של דמי משלוח.
לרשימת הסניפים